Chemia domowa
Chemia domowa

Chemia gospodarcza,domowa są to różnego rodzaju środki  do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, mycia podłóg, wykładzin, dywanów, szyb oraz okien, środki do prania i preparaty do WC

Chemia domowa  Jest 63 produktów.

Subcategories

  • Chemia ekologiczna

    Chemia ekologiczna do podłóg oraz powierzchni zmywalnych

  • Produkty do prania tkanin

    Chcemy, aby ubrania jak najdłużej zachowały te same właściwości, jak w pierwszych dniach noszenia. Niewłaściwa pielęgnacja sprawia jednak, że odzież szybko traci swoją miękkość, a oryginalny kolor blaknie. Aby skutecznie zadbać o tekstylia, chroniąc je zarazem przed niszczeniem i rozciąganiem, warto sięgnąć po specjalne środki pielęgnacyjne do czyszczenia tkanin.

    W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne nie tylko do dbania o odzież oraz domowe tekstylia, ale także ochrony pralki. W dużej mierze to właśnie zaniedbane urządzenia stanowią przyczynę powstawania plam i blaknięcia materiałów.

    Chcąc zachować pralkę w jak najlepszym stanie, jednocześnie wydłużając jej żywotność, warto sięgnąć po odkamieniacz marki ForLux. Przydatne okażą się także zmiękczające płyny do tkanin oraz hypoalergiczne żele dostępne w ergonomicznych opakowaniach. Proponujemy także uniwersalne proszki do prania i preparaty do czyszczenia tkanin, wykładzin dywanowych oraz innych materiałów wymagających specjalistycznego podejścia.

Pokazuje 1 - 63 z 63 elementów
PFR