PODŁOGI mycie i pielęgnacja
PODŁOGI mycie i pielęgnacja
Oferujemy szeroki wybór skutecznych preparatów myjących, które doskonale sprawdzą się do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. Wśród nich dostępne są także preparaty hydrofobizujące, czyli te o działaniu antypoślizgowym. Produkty te cieszą się...

Oferujemy szeroki wybór skutecznych preparatów myjących, które doskonale sprawdzą się do usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni. Wśród nich dostępne są także preparaty hydrofobizujące, czyli te o działaniu antypoślizgowym. Produkty te cieszą się ogromną popularnością i doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej, gdzie chronią klientów przed upadkiem.

Dostępne w naszym asortymencie produkty to płyny do podłóg kamiennych, drewnianych, płytek ceramicznych i wielu innych powierzchni. Oferujemy także odplamiacze, które sprawdzą się do prania i czyszczenia wykładzin tekstylnych. Jednak to nie wszystko, ponieważ w naszej hurtowni znaleźć można również preparaty uniwersalne w opakowaniach o pojemności od 0,25 nawet do 5 litrów. Z ich pomocą można szybko usunąć z zabrudzenia ze schodów, szafek, parapetów, ale również kafelków. Wszystkie z nich charakteryzuje ładny, orzeźwiający zapach.

More

PODŁOGI mycie i pielęgnacja  Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
PFR