CHEMIA SAMOCHODOWA
CHEMIA SAMOCHODOWA
Oferujemy produkty do konserwacji opon samochodowych oraz innych elementów gumowych. Ich regularne stosowanie zapobiega starzeniu się tego typu elementów oraz chroni je przed pękaniem. Natomiast nabłyszczacz doskonale sprawdzi się do pielęgnacji i...

Oferujemy produkty do konserwacji opon samochodowych oraz innych elementów gumowych. Ich regularne stosowanie zapobiega starzeniu się tego typu elementów oraz chroni je przed pękaniem. Natomiast nabłyszczacz doskonale sprawdzi się do pielęgnacji i woskowania karoserii pojazdów. Co więcej, zabezpiecza on również lakier przed zabrudzeniami.

Ciekawym produktem w naszym sklepie jest piana aktywna do aut, a także maszyn budowlanych, która skutecznie chroni je przed korozją. Natomiast emulsja do kokpitów konserwuje elementy plastikowe oraz gumowe, a także zmniejsza ilość osadzającego się we wnętrzu pojazdu kurzu. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów znajdziesz zarówno środki do codziennej pielęgnacji, jak i te do gruntownego mycia samochodów.

More

CHEMIA SAMOCHODOWA  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
PFR