5905279345072

Nowy produkt

Tabletki do szamb i oczyszczalni Sanidenn Tabs 52

59,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


Więcej informacji

 Preparat do usprawnienia działania wszystkich typów oczyszczalni przydomowych oraz utylizacji ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach. Likwiduje fetory oraz zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, upłynnia osady denne oraz likwiduje kożuchy powierzchniowe. Powoduje rozkład szkodliwych substancji.

Bardzo wydajny, 52 tabletki wystarcza na 1 rok użytkowania drenażowej oczyszczalni przydomowej 2-3 m3 oraz oczyszczalni tlenowych (biologicznych) do 6 mieszkańców.

Drogi kliencie jeśli zastanawiasz się jak uporać się z problemem z nieczystościami, kożuchami, odorami wydobywającymi się z oczyszczalni czy szamba, lub ścieki nie są upłynnione to produkt właśnie dla Ciebie.

Jeśli stosowałeś żadnego biopreparatu lub stosowałeś preparaty słabej jakości "marketowe" produkty które akurat były pod ręką? To szczerze i z czystym sumieniem polecam ci abyś wypróbował  SANIDENN 52 tabletki a przekonasz się o jego wyjątkowej skuteczności w atrakcyjnej cenie  . Produkt polecany przez naszą firmę oraz naszych klientów .

WŁAŚCIWOŚCI PREPARATU

  • fetory i nieprzyjemne zapachy likwiduje,
  • skuteczny warunkach tlenowych i beztlenowych,
  • częstotliwość opróżniania zbiorników zostaje zredukowana,
  • kożuchy powierzchniowe są likwidowane,
  • pokłady osadów dennych w zbiornikach zostaną upłynnione,
  • blokuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów,
  • wspomaga udrożnianie systemu kanalizacyjnego i drenażowego,
  • posiada możliwość wiązania metali ciężkich,
  • umożliwia degradację szkodliwych substancji zawartych w nieczystościach,
  • bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska

Skład:

W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa oraz odpowiednio zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu, powodującym rozpad oraz degradację szkodliwych substancji: amoniaku, azotynów, siarkowodoru, indolu, skatolu, merkaptanów, związków fosforu oraz innych jedno i wielowęglowych związków organicznych.

Dawkowanie:

Oczyszczanie ścieków: W przypadku zastosowania do POŚ i szamb preparat stosuje się w ilości 5 gramów (jedna tabletka) na każde 3m3 pojemności zbiornika co 7 dni. Dla lepszego efektu zaleca się użycie dawki startowej w ilości 15 gramów (3 tabletki) na każde 3m3 pojemności zbiornika.

Atest: PZH/HT-2684/2012

Opakowanie zawiera 52 tabletek

Path: > Tabletki do szamb i oczyszczalni Sanidenn Tabs 52

30 innych produktów w tej samej kategorii:

PFR